11 kwi 2012

TAG 50 pytań do naturalozakupoholiczkiDziękuję za otagowanie PureMorning [KLIK]

Zasady
1. Napisz od kogo otrzymałaś tag i zamieść link do bloga osoby, która Cię wyróżniła.
2. Wklej logo tagu wpisując wcześniej swój nick.
3. Odpowiedz szczerze na 50 pytań zadanych w komentarzach pod notką.
4. Nominuj dowolną ilość blogerek, o których chcesz się czegoś dowiedzieć :)
 
 
Do zabawy zostały zaproszone:


Już drżę na samą myśl o Waszych pytaniach ;)
 

17 komentarzy:

 1. Dziękuję za zaproszenie do zabawy ;-) Oczywiście wezmę udział.
  A oto moje pytanie:
  Czy kierunek Twoich studiów związany jest z Twoją ekologiczną pasją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bezpośrednio nie jest. Moje studia dotykają tylko jednego możliwego aspektu tematów ekologicznych a mianowicie żarcie. W programie mam co prawda takie przedmioty jak ekologia czy żywność ekologiczna, ale mają raczej marginalne znaczenie. Za to od zdrowego, ekologicznego jedzenia zaczęło się moje zamiłowanie do wszelako rozumianej ekologii.

   Usuń
 2. Napisałaś o sobie, że jesteś miłośniczką przyrody. Zioł także? A jeśli tak, to jakie lubisz najbardziej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ziół także ale stosowanych rozsądnie, z widzą o ich działaniu i skutkach ubocznych. lubię oczyszczające mieszanki, miałam przygodę z bratkiem, czasem popijam mięte na trawienie, a także zagłębiałam się w wyższy poziom wtajemniczenia i zioła na problemy hormonalne (typu mięta zielona, lukrecja, wierzbownica). Ziołolecznictwo to ciekawa dziedzina wiedzy, w ziołach widzę duży potencjał, ale oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku

   Usuń
 3. Jeśli miałabyś się przenieść do jakiegoś fikcyjnego świata(z książek, filmów) który byś wybrała? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zaczytuję się ostatnio w Grę o tron i najchętniej wskoczyłabym w rzeczywistość tej książki, bo bardzo mnie wciągnęła ;)

   Usuń
  2. hehe ja właśnie ją czytam czytam i nie mogę skończyć:p znaczy drugi tom bo pierwszy mam za sobą:} ale muszę nadgonić bo nie chcę oglądać serialu zanim nie przeczytam książki całej :p

   Usuń
 4. dziękuję za zaproszenie do zabawy :*

  gdybyś miała wybrać się na wakacje życia to jakie miejsce byś wybrała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak wakacje życia to oczywiście podróż dookoła świata. Gdybym miała wybrać jeden kontynent to Ameryka Południowa, a gdyby to miałby być tylko jeden kraj to może Meksyk?

   Usuń
 5. Czy masz jakiegoś zwierzaka bądź czy chciałabyś mieć? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. obecnie nie mam ;/ studiuję, kursują między domem a stancją, więc nie bardzo mogłabym się opiekować zwierzaczkiem, a rodzice nie chcą. Ale jak byłam mała miałam dwa koty przybłędy. I jak będę mieć swój dom, to na pewno zagości w nim jakiś niechciany kociak lub pies ze schroniska. A kiedyś może założę swoją agroturystykę i będę mieć kotki, pieska, koniki, kózkę, krówkę i kurki...

  OdpowiedzUsuń
 7. O, to ja też mam takie marzenie - swój dom i w nim dużo zwierząt :) A jakie masz hobby i zainteresowania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. moje życie kręci się wokół jedzenia - to zarówno moja przyszłość, jak i największa pasja. Ogólnie interesuję się wszystkim co związane ze zdrowym i ekologicznym stylem życia - zdrowe żarcie, naturalne kosmetyki, czy wszelakie ekologiczne aspekty. Kocham podróżować i od tego zaczęły się moje kolejne pasje - interesuję się szczególnie kulturą krajów hiszpańskojęzycznych i lubię popykać sobie zdjęci. Poza tym w wolnym czasie sporo czytam.

   Usuń
 8. Czy chciałabys wziąć udzial w moim rozdaniu?:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. preferuję wyłącznie naturalne kosmetyki, więc odpadam

   Usuń
 9. W takim razie i ja dołączę. Jak widzisz siebie w swojej ekologicznej przygodzie za rok (znaczy się na ile zamierzasz wprowadzić zmiany w swoim życiu lub czy istnieje ich jakakolwiek granica :))?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciągle uczę się jak żyć w zgodzie z naturą i stopniowo wprowadzam zmiany. Wynajduję różne ekonowinki i na ile to możliwe wcielam w życie, teraz np planuję zakup Bobble Water (piję dużo wody i chciałabym ograniczyć ilość zużywanych butelek. Ponadto właśnie zaczynam walkę z moją nadmierną konsumpcją (choćby przejawiającą się w zakupach kosmetycznych). Co do granicy, ekologia jest dla mnie ważna, ale raczej nie zamierzam zaszyć się w buszu. Chcę żyć w moim obecnych środowisku i po prostu starać się zostawać jak najmniejszy ślad węglowy. Mam nadzieję, że takie małe, świadome kroki staną się dla kogoś przykładem, a w końcu jak takich Lohasów będzie więcej, uda nam się choć trochę zmienić ten świat.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...