23 lip 2012

Ogłoszenia parafialne

Dziś dość nietypowy post, a mianowicie trochę ogłoszeń parafialnych.

1. Po pierwsze, właśnie powstał katalog blogów naturalnych. Trafiłam na listę, zanim zdążyłam o tym zamarzyć. Serdecznie dziękuję za wyróżnienie, a wszystkie blogerki mające związek z naturalną pielęgnacją, czy zdrowym odżywianiem zachęcam do dołączenie do katalogu, bo fajnie byłoby mieć wszystkie perełki w jednym miejscu.

Polskie Blogi Naturalne [KLIK]

2. Do zakładki rozdania i konkursy dodałam kilka aktualnych pozycji, a w szczególności zachęcam do udziału w rozdaniach:

u Ekocentryczki [KLIK] - to jeden z pierwszych naturalnych blogów, które zaczęłam obserwować i mam do niego szczególny sentyment. Właśnie obchodzi pierwsze urodziny, co przypomina mi, że niedługo zmieni się mój staż naturalnej pielęgnacji. A do wygrania między innymi pomadka Burt's Bees, którą uwielbiam.

u Eve [KLIK] - jeden z włosowych blogów, na który dopiero trafiłam, ale od razu zostaję obserwatorką. Ach, marzę o takich długich i zadbanych włosach. A do wygrania ruskie kosmetyki, które ostatnio strasznie kuszą, a w szczególności szampon z chili.

3. Blogi o tematyce ekologicznej powstają jak grzyby po deszczu. Myślę, że na początku każda blogerka, aby się rozwijać, potrzebuje wsparcia w postaci obserwatorów i komentarzy, które karmią wenę i warto wspomagać nowych użytkowników. Dlatego przedstawiam Wam dziś świeżo znaleziony blog FYourBeauty [KLIK]. Nową blogerkę witam, a Was zachęcam do dawania tego wsparcia w postaci zainteresowania.

4. Mój blog we wrześniu obchodził będzie półroczne urodzinki. Chciałabym go trochę uaktywnić, a nic tak nie mobilizuje internautów jak rozdanie. Macie jakieś sugestie co do tego tematu? Wolicie niespodzianki, czy jasno przedstawione nagrody. Jedna większa, a może dwie mniejsze?

2 komentarze:

 1. Bardzo Ci dziękuję za zainteresowanie i wyróżnienie:) Nawet nie wiesz jakie przeżyłam zaskoczenie i jak wielką niespodzianką było dla mnie, gdy przeczytałam wzmiankę o moim blogu czytając Twojego posta :)
  Katalog blogów o tematyce naturalnej to super pomysł. Nawet o tym ostatnio myślałam, że fajnie byłoby coś takiego zrobić - a tu proszę, właśnie powstał :)
  Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem dwie mniejsze i żeby to była niespodzianka ;))

  U mnie recenzja matującego kremu od GARNIERA ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...