2 wrz 2012

TAG VERSATILE BLOGGER AWARD

Kolejny Tag przywędrował od Sandry [KLIK] i FYourBeauty [KLIK] i jest to nominacja do Versatile Blogger Award. Serdecznie dziękuję ;)


 1. nominuj 15 blogów, które, Twoim zdaniem, na to zasługują,
 2. poinformuj o tym fakcie autorów nominowanych blogów,
 3. ujawnij 7 faktów o sobie,
 4. podziękuj nominującemu blogerowi u niego na blogu,
 5. pokaż nagrodę  Versatile Blogger Award u siebie na blogu.


 Siedem faktów, których jeszcze możecie o mnie nie wiedzieć: 

 -1-
Zdecydowanie nie jestem rannym ptaszkiem. Zazwyczaj dość późno się kładę i dlatego lubię dłużej pospać. Ogólnie to kocham spać. Popołudniowe drzemki mile widziane. 

 -2-
Myślę, że cechuje mnie słomiany zapał do wszystkiego. Ach ten hiszpański, którego gdzieś kiedyś chciałam się uczyć... Tak dawno do niego nie zaglądałam, że będę musiała odświeżyć podstawy. Gitarę też chciałam kupić, ale stwierdziłam, że to bez sensu, bo i tak po tygodniu utknie w kącie... Zresztą na blogu też to widać ;)
 -3-
Kiedyś chciałam być lekarzem, ale nie udało mi się dostać na medycynę. Choć i tak zamierzam leczyć ludzi... z ich otyłości. 
 -4-
FYourBeauty pisała, że nie lubi komarów. Cóż ja kochałabym je tak jak wszelkie inne istotki żyjące, gdyby nie uczulenie na substancję, którą wpuszczają do krwi. Puchnę straszliwie po ugryzieniu komarzycy, a do tego bardzo mnie te bzyki kochają. Cóż chyba mam słodką krew... 

 -5-
W przeciwieństwie do Sandry, od której dostałam nominację, uwielbiam sprzątać. Mogłabym codziennie odkurzać, myć, polerować. To mnie odstresowuje. 
 -6-
Jestem niecierpliwa. Chciałabym mieć wszystko na już, na teraz. Irytuję się, gdy nie wychodzi mi coś za pierwszym razem i gdy muszę temu poświęcić więcej wysiłku. 

-7-
Mam problem z napisaniem siódmego faktu. To dlatego, że nigdy nie byłam kreatywna...Wybaczcie, nie będę za mocno wnikać kto już dostał nominację, a kto nie. W zasadzie na nominację zasługują wszystkie blogi, które obserwuję, ale dla formalności wymienię tę wymaganą piętnastkę:
 1. Ekocentryczka [KLIK]
 2. Agulkowe Pole [KLIK]
 3. Zielony Koszyczek [KLIK]
 4. Blog Eve [KLIK]
 5. Kotwilka i jej pasje [KLIK]
 6. Naturalne piękno [KLIK]
 7. Szminką po lustrze [KLIK]
 8. Lilinaturalna [KLIK]
 9. Natural Perfect's Secret [KLIK]
 10. Italiana [KLIK]
 11. Zielona wśród ludzi [KLIK]
 12. W dobrym stylu eko [KLIK]
 13. Procentova [KLIK]
 14. Piękno drzemie w naturze [KLIK]
 15. Ekomania, czyli czemu tak, a nie inaczej [KLIK]


14 komentarzy:

 1. Ja też nie jestem rannym ptaszkiem. Jak sobie pomyślę, że kiedyś wstawałam do pracy o godzinie 4 (słownie: czwartej) rano, to aż nie chce mi się wierzyć, że to byłam ja...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja w te wakacje czasem wstawałam o 5 do pracy, a jak mam na studiach na 8 do szkoły, to muszę wstać przed 6 - w takich sytuacjach muszę wypić kawę, mimo że zwyczajowo nie piję, a i tak cały dzień jestem nieprzytomna. zawsze kończy się to popołudniową drzemką.

   Usuń
 2. Muszę przyznać, że mnie sprzątanie też odstresowuje, choć pedantką to ja nie jestem, na biurku w pracy mam wiecznie uporządkowany nieład:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co to, to nie, pedantką nie jestem. Lubię jak jest czysto, ale równocześnie jestem straszną bałaganiarą. Twórczy nieład jest u mnie normą.

   Usuń
 3. Dzieki wielkie za otagowanie ale juz jakis czas temu odpowiadalam na ten tag :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wybacz, wakacje, nie jestem na bieżąco. Tym bardziej, że nie mam pamięci do TAGów - tyle tego jest i często podobne, że się miesza, kto gdzie kiedy...

   Usuń
 4. Dziękuję, dziękuje, dziękuję :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się, co do spania - jest świetne!
  "Precz z dyktaturą rannych ptaszków!" :-)

  Fajny blog!

  OdpowiedzUsuń
 6. 7 pkt podoba mi się najbardziej :P

  OdpowiedzUsuń
 7. zapraszam do udziału w zabawie
  http://naturaija-violka42.blogspot.com/2012/10/tag-pazdziernik-miesiacem-maseczek.html
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...